Uważam, że podstawą wszelkich relacji (nie tylko w prowadzonej przeze mnie kancelarii) jest  zaufanie. Poza tym gwarantuję, że w czasie spotkania poświęcam się wyłącznie konkretnemu problemowi prawnemu konkretnego człowieka, dlatego zawsze robię to osobiście. Jednocześnie, z uwagi na charakter wiążącej mnie tajemnicy adwokackiej, którą pojmuję absolutnie, możecie być Państwo pewni, że wszelkie udzielone mi informacje pozostaną pomiędzy nami i służyć mogą wyłącznie działaniu w Państwa interesie.

 

W  swojej  praktyce  koncentruję   się   głównie  na  sprawach  z  zakresu  prawa  cywilnego  (spadki,  odszkodowania,  procesy  o  zapłatę) rodzinnego (rozwody i sprawy związane z wykonywaniem władzy rodzicielskiej, alimenty) i autorskiego.

 

Jestem gorącym zwolennikiem ugodowego (przedsądowego) rozwiązywania sporów, oszczędzającego zarówno Państwa czas,
jak i pieniądze (nie wspominając o nerwach). Sąd to dla mnie ostateczność, niemniej w wielu przypadkach sprawa musi tam trafić.

 

Nie  odmawiam  wsparcia  prawnego  także  w  sprawach  z  zakresu  prawa  pracy  i  prawa  gospodarczego,  toteż  z  chęcią  i  powodzeniem  zajmuję się obsługą prawną firm.

 

Możecie Państwo także liczyć na kompleksową pomoc w zakresie prawa karnego.

 

Aby zapoznać się z cennikiem usług, zapraszam tutaj.